Dermatologia estetyczna

Poza zmianami będącymi następstwem procesów starzenia istnieje wiele stanów chorobowych skóry i tkanki podskórnej o znaczeniu estetycznym wymagających leczenia. Na naszej skórze mogą pojawiać się różne widoczne zmiany: czasami bolesne, czasami swędzące, czy po prostu uwierające w miejscu przylegania odzieży. Większość z nich nie tylko zmniejsza naszą atrakcyjność, ale jest powodem zmartwień i przeszkadza w życiu codziennym. W Derma Solution możesz oczyścisz i zrewitalizujesz skórę za pomocą peelingów, usuniesz guzki, znamiona, pajączki, blizny potrądzikowe. Konsultujemy i likwidujemy różnorodne problemy skórne. Poznaj naszą ofertę zabiegów.
Czytaj więcej

Dlaczego dermatologia estetyczna jest taka ważna?

Zdarza się, że na skórze twarzy i całego ciała pojawiają się różne zmiany, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale przede wszystkim mogą zagrażać zdrowiu. Niepokojące znamiona, pieprzyki, blizny, pajączki czy inne zmiany zawsze wymagają konsultacji ze specjalistą. Jeśli tylko zauważysz je na swojej skórze, powinieneś zacząć działać. Poznań, podobnie jak inne duże miasta, jest pełen możliwości związanych z diagnozą oraz leczeniem. Dobry specjalista pomoże wykryć problem i zaplanować odpowiednią terapię – wystarczy dać umówić się na wizytę.

Usługi w zakresie dermatologii estetycznej w Poznaniu

W klinice Derma Solutions gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu. W ofercie mamy między innymi zabiegi z użyciem peelingów chemicznych, oczyszczanie i rewitalizację skóry. Podejmujemy się także usuwania różnego typu zmian (pajączków, naczynek, znamion, blizn czy przebarwień) metodą laserową, która charakteryzuje się wysoką skutecznością.