Zamykanie naczynek na twarzy i dekolcie [Poznań]

Usuwanie naczynek na twarzy i dekolcie

usuwanie-naczynek

Skutecznie, bez śladu

Najlepszym sposobem na usunięcie poszerzonych naczyń i pajączków na skórze twarzy szyi i dekoltu jest metoda laserowa. Laser KTP z uwagi na największą skuteczność, bezbolesność i brak istotnych objawów ubocznych jest rekomendowany do większości rodzajów skóry. Wykonanie kilku zabiegów w odstępach 3-4 tygodni pozwala w większości przypadków na całkowite pozbycie się nieprawidłowych naczyń bez widocznych śladów. Czasami zabieg wykonywany jest razem z VPL.

Czytaj więcej

Zmiany naczyniowe mogą mieć różny charakter i dla wielu osób stanowią defekt kosmetyczny. Laserowe zamykanie naczynek to zabieg rekomendowany pacjentom z rozszerzonymi naczynkami, rumieniem lub plamami posłonecznymi na twarzy czy dekolcie. System lasera KTP jest pomocny zarówno w leczeniu wielu chorób naczyniowych, jak i przy problemach pigmentacyjnych skóry.

W naszej Klinice Derma Solutions w Poznaniu laserowe zamykanie naczynek przeprowadzają doświadczeni lekarze, co zapewnia skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zapraszamy do kontaktu i zapisów!

Twoim problemem są pękające naczynka?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE