Dietetyka

dietetyka w Klinice Derma Solutions

Zdrowe odżywanie to podstawa codziennego funkcjonowania. Niedostarczenie organizmowi odpowiednich wartości odżywczych sprawia, że jest on bardziej narażony na choroby układu krążenia, cukrzycę, otyłość, osteoporozę czy nadciśnienie tętnicze.

 

Niewłaściwe odżywianie to również przyczyna przewlekłego zmęczenia, osłabienia koncentracji oraz ograniczonych możliwości przyswajania wiedzy.

 

Jedynie dzięki zdrowemu odżywianiu mamy możliwość utraty zbędnych kilogramów. Zdarza się jednak, że pomimo stosowania zrównoważonej diety, waga zwiększa się lub pozostaje bez zmian. Przyczyną może być nadwrażliwość pokarmowa. Skuteczne działania mające na celu osiągnięcie wymarzonej wagi powinny uwzględniać między innymi możliwości fizyczne danej osoby, budowę jej ciała oraz towarzyszące jej alergie czy nietolerancje na produkty.

 

Zadbaj o siebie i swoje zdrowie! Prawidłowe odżywianie i zindywidualizowana dieta poprawią Twoje samopoczucie, witalność i sprawność.

 

Pomożemy Ci w utracie wagi i pozbyciu się nadwrażliwości pokarmowych. Sprawimy, że odchudzanie będzie bezpieczne, efektywne i zdrowe a Ty będziesz tryskać energią i witalnością.