FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA – jak wygląda zabieg?

Przebieg zabiegu:

I etap – składa się z zebrania wywiadu medycznego i wykluczeniu przeciwwskazań. Następnie nakładany jest krem znieczulający na 30-40 min. Zabieg dzięki temu jest komfortowy i bezbolesny.

II etap – tutaj przygotowujemy fibrynę. Pobieramy krew do specjalistycznych certyfikowanych probówek i odwirowujemy je w wirówce medycznej na precyzyjnie dobranych parametrach. Jeśli zabieg jest rozległy i rewitalizujemy podczas jednej wizyty twarz, szyję i dekolt trzeba będzie pobrać krew dwukrotnie.

III etap – podanie naszych własnych niesamowitych komórek macierzystych i płytek krwi z czynnikami wzrostu w skórę wybranych obszarów.
Iniekcje wykonywane są za pomocą bardzo cienkiej igły i są zdecydowanie głębsze niż w przypadku mezoterapii z osocza bogatopłytkowego.

IV etap – na koniec nakładany jest krem regenerujący i po kilku godzinach praktycznie nie widać śladu po wykonanym zabiegu.

Jest to doskonały zabieg dla osób młodych, które mają bardzo wysoki potencjał regeneracyjny swoich tkanek. Choć należy zaznaczyć, że starsze osoby po 50 r.ż. też skorzystają na terapii, a ich skóra będzie odświeżona i odmłodzona

Zapisz się na zabieg

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w naszej klinice.
Zadzwoń: +48 510 211 836
——–
Opracowała: dr Karina Jurgielaniec