Retibooster

Retibooster

Obszar: twarz, szyja, dekolt

Czas zabiegu: 30 min.

Liczba zabiegów: 1-3

Cena: 350 zł

O ZABIEGU

Bestsellerowy Retibooster to zabieg retinolowy o wielokierunkowym działaniu zapewniającym efekt ,,new born skin” oraz odbudowę skóry na poziomie komórkowym. 

 

Zabieg o szerokim spektrum działania anti-aging, redukujący przebarwienia oraz zmniejszający niedoskonałości skóry.

EFEKTY

Retibooster with Retinol TGF Activator to profesjonalny zabieg głęboko odmładzający i regenerujący na twarz, szyję i dekolt. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie rozjaśniona i promienna. Zniwelowane są pierwsze oznaki starzenia się skóry, a drobne niedoskonałości usunięte. 

 

 • Odmłodzenie i regeneracja cery
 • Rozjaśnienie
 • Poprawa tekstury i jakości skóry
 • Zminimalizowanie efektów starzenia się skóry
 • Usunięcie drobnych, powierzchownych niedoskonałości

PRZEBIEG ZABIEGU

Każdy zabieg poprzedza dokładna konsultacja kosmetologiczna, na której wykluczone zostają przeciwwskazania. 

 

Zabieg polega na nałożeniu dwóch preparatów ze składnikami aktywnymi na obszar twarzy, szyi i dekoltu. Czas ekspozycji uzależniony jest od indywidualnych potrzeb skóry i waha się między 6 a 10 godzin. Należy wziąć ten fakt pod uwagę przy planowaniu terminu wizyty.

 

Bezpośrednio po zmyciu preparatów w domu za pomocą letniej wody po ustalonym wcześniej czasie, skóra nie wymaga nakładania żadnych kosmetyków. Przez kolejne dni skóra będzie napięta, wygładzona, a na 3-5 dzień zacznie się delikatnie złuszczać. Nie przeszkadza to jednak w codziennych czynnościach. Należy pamiętać o stosowaniu codziennej fotoprotekcji. 

SKŁADNIKI AKTYWNE I MECHANIZM DZIAŁANIA

RETINOL TGF ACTIVATOR (I etap)

6% Retiboosting Complex – to połączenie czystego retinolu oraz składnika aktywującego czynnik wzrostu TGF-β2.  W skład kompleksu wchodzą ponadto: kwas mlekowy, witamina E, hydrolat z kwiatu pomarańczy i roślinne składniki rozjaśniające. W rezultacie synergistycznego działania składników aktywnych następuje regulacja procesów keratynizacji naskórka i znacząco pobudza się synteza kolagenu typu I, elastyny oraz kwasu hialuronowego, siarczanu chondroityny i proteoglikanów.

 

BOOSTER SERUM (II etap)

Witamina C – w połączeniu z kwasem ferulowym, mlekowym oraz niacynamidem działa silnie antyoksydacyjnie i rozświetlająco. Ponadto neutralizuje reaktywne formy tlenu wytwarzane w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne i czynniki środowiskowe.

WSKAZANIA

 • Brak jędrności i napięcia skóry
 • Przebarwienia skóry różnego pochodzenia
 • Widoczne linie zmarszczek
 • Niedoskonałości (rozszerzone pory, zmiany potrądzikowe, zaskórniki, nierówna struktura)

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Depilacja (przeciwskazanie względne)
 • Epilacja laserowa (ok. 2 tygodni przerwy)
 • Słońce/ekspozycja na promieniowanie UV (przeciwskazanie względne)
 • Opryszczka w fazie aktywnej
 • Retinoidy (ok. 6 miesięcy przerwy)
 • Pochodne witaminy A stosowane zewnętrznie (ok. 2 tygodni przerwy)

EFEKTY UBOCZNE

Zabieg Retibooster wykazuje niskie ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych i powikłań pozabiegowych. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być napięta i zaczerwieniona. Jest to reakcja jak najbardziej naturalna u osób z wrażliwą skórą. Ponadto może pojawić się uczucie ciepła i delikatnego pieczenia. Należy liczyć się z faktem, iż po kilku dniach po zabiegu występuje złuszczanie, które nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

WYRÓB MEDYCZNY

Retibooster jest wyrobem medycznym.

W Klinice Derma Solutions ten zabieg jest wykonywany wyłącznie przez certyfikowanych specjalistów. W przypadku pytań lub wątpliwości napisz lub zadzwoń, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie. Zabieg musi być poprzedzony konsultacją.

CENA ZABIEGU

ZABIEG W KLINICE DERMA SOLUTIONS

W naszej klinice zabieg Retibooster przeprowadza kosmetolog Anna Pydyn.

Umów się na konsultację!

Zadbaj o piękną skórę i świetne samopoczucie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu...Czytaj dalej