Endolifting radiofrekwencyjny SmartCure Secret RF 2.0

Endolifting radiofrekwencyjny SmartCure Secret RF 2.0

Obszar: podbródek, twarz

Czas zabiegu: 30 min.

Liczba zabiegów: 1-5

Cena: od 1600zł

O ZABIEGU

Endolifting radiofrekwencyjny z głowicą SmartCure Secret RF 2.0 umożliwia wprowadzenie bardzo cienkich igieł w skórę na głębokość wahającą się w granicach od 0,5 do 3,5 mm. Dokładna głębokość zależy od miejsca terapii, stanu skóry oraz rodzaju leczonej zmiany. Urządzenie emituje falę radiową, która nagrzewa tkankę wokół igieł.

 

Zabieg jest w pełni bezpieczny. Można go wykonywać bardzo szybko i precyzyjnie w różnych obszarach ciała. Skuteczność opiera się na połączeniu działania dwóch zabiegów: radiofrekwencji i mikronakłuwania.

EFEKTY

Endolifting radiofrekwencyjny Secret RF 2.0 pozwala na przeprowadzenie efektywnego liftingu skóry, procesu jej napinania i odmłodzenia:

 

Takie efekty są możliwe do uzyskania dzięki temu, że wytworzona w tkance energia prowadzi do powstania punktów koagulacji i kontrolowanych przegrzań. Niektóre efekty są widoczne od razu, inne po upływie kilku miesięcy. Stymulacja kolagenu prowadzi do wyraźnego ujędrnienia skóry.

MECHANIZM DZIAŁANIA

Dzięki wykorzystaniu inteligentnego elektropióra można zastosować technikę termokoagulacji z użyciem pojedynczej igły do elektrokoagulacji lub różnych igieł Nokor o szerokim zakresie zastosowania, m.in. do leczenia pajączków naczyniowych, zmarszczek oraz blizn typu Ice-peak. Żyły są zamykane na powierzchni skóry. Nakłucia wykonuje się tipem z 25 (twarz, szyja, dekolt) lub 64 igłami (ciało).

 

Nie ma ryzyka poparzenia. Możliwość wprowadzenia bardzo cienkiej igły pod skórę na określoną głębokość pozwala na precyzyjne działania. Warto dodać, że igła jest środkiem jednorazowym, więc zabieg jest wykonywany z zachowaniem najwyższych standardów higieny.

PROCEDURA

Inteligentne elektropióro umożliwia wykorzystanie różnych technik termokoagulacyjnych wraz z pojedynczą igłą do elektrolizy i kaniulami do leczenia rozszerzonych naczyń krwionośnych, po trądziku czy blizn przerostowych. Sama terapia jest szybka, a efekty utrzymują się przez długi czas.

ZALETY

Zabieg może zostać przeprowadzony na każdym rodzaju skóry przez cały rok. Ryzyko wystąpienia oparzeń i hiperpigmentacji pozapalnej jest niewielkie. Endolifting radiofrekwencyjny jest bardzo skuteczny i można go wykorzystać do leczenia wielu problemów skórnych.

 

Cała procedura pozostaje bezpieczna i komfortowa, sprawia, że skóra staje się jędrna i sprężysta. Okres rekonwalescencji trwa bardzo krótko, nie następuje złuszczenie naskórka, efekty utrzymują się długo. Sam zabieg można łączyć także z innymi, w tym osoczem bogatopłytkowym.

PRZEBIEG ZABIEGU

Przed zabiegiem

Terapia nie wymaga specjalnego przygotowania. Koniecznie jednak trzeba pamiętać o tym, że kilka dni przed przystąpieniem do zabiegu nie powinno się przyjmować niesteroidowych leków przeciwzapalnych ani sterydów.

 

Zabieg

Przed przystąpieniem do zabiegu dany obszar ciała jest znieczulany. Później głowica zabiegowa jest przykładana do skóry tak, by dobrze do niej przylegała. Następnie mikroigły delikatnie penetrują skórę na wybranej głębokości, a energia RP podgrzewa oraz koaguluje skórę wokół igieł. W ten sposób następuje stymulacja przebudowy kolagenu oraz produkcji elastyny. Cały zabieg trwa minimum 30 min – czas i liczba zabiegów dobierane są indywidualnie

 

Po zabiegu

 • Unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce, wysiłku oraz gorących kąpieli,
 • Rezygnacja na minimum tydzień z sauny i basenu,
 • Pielęgnowanie skóry przy użyciu preparatu nawilżającego.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Liczbę zabiegów ustala się w zależności od kondycji skóry oraz oczekiwanych rezultatów.

WSKAZANIA

Endolifting radiofrekwencyjny sprawdzi się w przypadku w celu redukcji podwójnego podbródka i poprawy linii żuchwy.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża oraz laktacja
 • Obecność rozrusznika serca lub metalowych implantów w miejscu zabiegowym
 • Podanie wypełniaczy lub botoksu (w przeciągu ostatnich 3 miesięcy)
 • Alergie na metal
 • Uszkodzenie skóry
 • Ostre i przewlekłe stany zapalne
 • Cukrzyca
 • Zaburzenia czucia i gojenia
 • Aktywny nowotwór
 • Opryszczka
 • Epilepsja
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Bakteryjne, wirusowe, grzybiczne choroby skóry

EFEKTY UBOCZNE

Po przeprowadzeniu zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i opuchnięta. Objawy znikają w ciągu kilkunastu minut.

WYRÓB MEDYCZNY

Secret RF 2.o jest wyrobem medycznym.

W Klinice Derma Solutions ten zabieg jest wykonywany wyłącznie przez certyfikowanych profesjonalistów (lekarzy). W przypadku pytań lub wątpliwości napisz lub zadzwoń, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie. Zabieg musi być poprzedzony konsultacją z lekarzem.

WYRÓB MEDYCZNY

Umów się na konsultację!

Zadbaj o piękną skórę i świetne samopoczucie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu...Czytaj dalej