Plastyka powiek [Poznań]

Korekcja powiek

korekcja-powiek

Ekspresowe odmłodzenie

Zwisająca skóra na powiekach zwłaszcza górnych podkreśla mocno nasz wiek i często nas postarza. Usunięcie nadmiaru wiotkiej skóry jest relatywnie proste i przynosi diametralną poprawę wyglądu. Klasycznie chirurgicznie wykonany zabieg łączy się z krwawieniem z obficie zlokalizowanych na powiekach naczyń. W następstwie powstają tak zwane krwiaki okularowe utrzymujące się do 3 tygodni po zabiegu. Laserowe cięcie skóry natychmiast zamyka te naczynia znacznie ograniczając lub całkowicie eliminując powstanie krwiaków. Ponadto działanie lasera powoduje obkurczenie skóry i powięzi, zwiększając napięcie tkanek na powiece i likwidację ich zwisania. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Gojenie trwa około 6 dni (wyjęcie szwów). Po kilkunastu tygodniach blizny są prawie niewidoczne.

Czytaj więcej

Blepharoplastyka – inaczej plastyka powiek, to bardzo popularny zabieg wykonywany zarówno ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych. Zawężające pole widzenia, a przy tym utrudniające noszenie okularów opadające powieki są przyczyną nasilenia się wady wzroku, zmęczenia oczu oraz bólu głowy. Operacja powiek jest konieczna, jeżeli opadają one poniżej linii rzęs. Przyczynami opadających powiek mogą być na przykład uwarunkowania genetyczne, spadek napięcia mięśnia powieki, anatomia twarzy, uszkodzenie nerwów czy osłabienie lub zanik mięśnia dźwigacza powieki górnej. Przeciwskazania do wykonania takiego zabiegu to zaburzenia krzepnięcia krwi, niestabilność ciśnienia, nadczynność tarczycy, cukrzyca lub infekcje ropne skóry.

W Derma Solutions podnoszenie powiek to zabieg często wykonywany przez specjalistów. Doświadczenie i precyzja naszych lekarzy sprawia, że pacjenci podczas zabiegu czują się komfortowo, a następnie są zadowoleni z efektu. Zadbaj o swoje zdrowie razem z Derma Solutions w Poznaniu.

Twoim problemem są opadające powieki?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE