Kwas polimlekowy Juvelook

Kwas polimlekowy – Juvelook

Obszar: okolica oka, twarz, szyja

Czas zabiegu: 45 min.

Liczba zabiegów: 2-3

Cena: od 1200 zł

O ZABIEGU

Iniekcję preparatu Juvelook zawierającego kwas poli-D,L-mlekowy poleca się do przeprowadzenia w miejscach szczególnie delikatnych, czyli np. w okolicy oka. Produkt przeznaczony jest do mezoterapii skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

 

Preparat Juvelook to wypełniacz hybrydowy, który zapewnia natychmiastowy efekt dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego HA. Dodatkowo aplikacja preparatu Juvelook gwarantuje długotrwałą stymulację kolagenu. Preparat jest w pełni bezpieczny i skuteczny.

EFEKTY

Preparat Juvelook zapewnia bardzo silną stymulację produkcji kolagenu. Przywraca skórze zdrowy, młodzieńczy wygląd w sposób stopniowy, dzięki czemu uzyskany efekt jest bardzo naturalny. Zabieg z wykorzystaniem preparatu jest wskazany dla osób, które chcą ujędrnić i trwale rozświetlić skórę, zregenerować okolice oka czy pozbyć się siateczkowych zmarszczek.

MECHANIZM DZIAŁANIA

Preparat Juvelook jest produktem hybrydowym. Zawiera zarówno kwas hialuronowy, jak i kwas polimlekowy. Jego skuteczność opiera się na komplementarnym działaniu obu substancji zawartych w preparacie. Dużą zaletą jest jego działanie długofalowe. Po około dwóch tygodniach cząsteczki kwasu polimlekowego stymulują produkcję kolagenu. Dzięki temu po zabiegu preparat dalej pozytywnie wpływa na skórę. Nabiera ona blasku, staje się jędrna, rozświetlona i dobrze nawilżona.

ZALETY

Do największych zalet zabiegu z wykorzystaniem preparatu Juvelook należy fakt, że jego efekty widać od razu po iniekcji i utrzymują się przez długi czas (24 miesiące). Dodatkowo zabieg jest w pełni bezpieczny, a jego skuteczność potwierdzają badania naukowe.

PRZEBIEG ZABIEGU

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest konsultacja lekarska. Jej celem jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do wykorzystania preparatu Juvelook. W trakcie spotkania pacjent uzyskuje informacje na temat procedury podania preparatu, jego działania i możliwych do uzyskania efektów.

 

Zabieg

Preparat przygotowuje się poprzez dodanie do niego sterylnej wody do wstrzykiwań. Zabieg jest przeprowadzany przy wykorzystaniu cienkich igieł lub cienkiej kaniuli, którą wprowadza się pod skórę na niewielką głębokość. Przed przystąpieniem do podania preparatu Juvelook przeprowadza się znieczulenie miejsca wkłucia.

 

Po zabiegu

Tak jak w przypadku większości zabiegów medycyny estetycznej należy starannie dbać o miejsca wkłuć, nie dotykać ich, a także unikać ekspozycji skóry na słońce. W dniu zabiegu nie można również korzystać ze SPA. Nie ma natomiast konieczności masowania twarzy.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Liczba zabiegów, które należy przeprowadzić z wykorzystaniem preparatu Juvelook, zależy od miejsca wkłuć, kondycji skóry oraz oczekiwanych rezultatów. Zazwyczaj wykonywane są 2–3 zabiegi w odstępie 6–8 tygodni. Ich efekty są długotrwałe, utrzymują się nawet przez 24 miesiące. Po upływie tego czasu warto przeprowadzić zabieg przypominający, by utrzymać uzyskany rezultat.

WSKAZANIA

 • Odmłodzenie okolicy oka
 • Uzupełnienie doliny łez
 • Poprawa wyglądu skóry na twarzy, szyi i dekolcie
 • Wypłycenie drobnych zmarszczek
 • Ujędrnienie i rozświetlenie skóry

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Aktywne stany nowotworowe
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Ostre stany zapalne w okolicy, gdzie ma zostać przeprowadzony zabieg
 • Nadwrażliwość na składniki zawarte w preparacie

EFEKTY UBOCZNE

Tuż po zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk w okolicy oka, gdyż skóra jest w tym miejscu mocno wrażliwa. Taki obrzęk ustępuje w ciągu kilku dni. Jeśli konieczna liczba nakłuć była duża, mogą wystąpić niewielkie krwiaczki, które również znikną w ciągu kilku dni.

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU

Umów się na zabieg!

Zadbaj o piękną skórę i świetne samopoczucie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu...Czytaj dalej