Laserowe usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Usuń, co zbędne

Laserowe usuwanie tatuażu jest jedyną skuteczną i najlepszą estetycznie metodą postępowania. Do usuwania tatuaży używa się specjalnych dedykowanych laserów, które pozwalają na rozbicie pigmentu w skórze. Następnie sam organizm wchłania ten rozbity barwnik i tatuaż ulega rozjaśnieniu. Celem zabiegu jest usunięcie tatuażu bez pozostawienia blizny co jest możliwe w większości przypadków. Ilość zabiegów (zwykle kilka) jest uzależniona od rodzaju użytych barwników, głębokości ich umiejscowienia, profesjonalizmu wykonania tatuażu. W miejscu starego tatuażu możliwe jest wykonanie nowego. Zabiegi można wykonywać bez znieczulenia (osobnicza wrażliwość), u niektórych konieczne jest znieczulenie miejscowe. Odstępy między zabiegami – 4-6 tygodni.

Czytaj więcej

Usuwanie tatuażu w Klinice Derma Solutions w Poznaniu jest wykonywane metodą laserową. To zabieg, który zyskuje coraz większą popularność, podobnie jak wykonanie trwałego rysunku na skórze. Laserowe usuwanie tatuażu zmniejsza ryzyko zbytniego nagrzania powierzchniowej warstwy skóry, zapewnia więc pełne bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Przy tej metodzie pozabiegowe skutki uboczne są zminimalizowane praktycznie do zera.

Światło laserowe pozwala również na ogromną skuteczność i spektakularny rezultat, a później szybki powrót do formy. Zabieg przeprowadza się przy użyciu wysokiej klasy lasera Pastelle, a jedna sesja trwa od 5 do 60 minut. Po jej zakończeniu miejsce usuniętego tatuażu smaruje się kremem z antyseptykiem oraz zabezpieczane opatrunkiem. Cena takiego zabiegu uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: rozległość tatuażu, jego rodzaj czy kolor barwnika.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Poznaniu, chętnie odpowiemy na pytania dotyczące szczegółów tego zabiegu, tak by rozwiać wszelkie wątpliwości!

Twoim problemem jest niechciany tatuaż?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE