Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia – usuwanie rozstępów

Obszar: uda, brzuch, pośladki

Czas zabiegu: 1,5 h

Liczba zabiegów: 3-5

Cena: od 200 zł

O ZABIEGU

Na liście spotykanych problemów natury estetycznej rozstępy pojawiają się dość często i nie należy być tym zaskoczonym. Mamy bowiem do czynienia z przypadłością dotykającą sporego grona kobiet już w trakcie ciąży, a zmiany skórne utrzymują się po porodzie. Poza tym rozstępy mogą dotykać osób z nadwagą lub otyłością. Usuwanie rozstępów staje się w tym momencie zabiegiem bardzo pożądanym, a Derma Solutions posiada rozwiązania, które pozwalają wykonać go w sposób szalenie skuteczny.

 

Mezoterapia igłowa, która pokonuje rozstępy

 

Kosmetologia doceniła już dawno mezoterapię igłową. Jak się okazuje, spektrum jej zastosowań może być zdecydowanie szersze niż kiedyś. Warto mieć to na uwadze, decydując się na walkę z rozstępami. Nasi specjaliści przekonają każdego Klienta kliniki, że mezoterapia igłowa na rozstępy działa zaskakująco dobrze, diametralnie zmniejszając ich widoczność. Uzyskany efekt jest trwały, co można łatwo zauważyć na przykładzie pacjentów, jacy już zdecydowali się na zabieg.

 

Teraz mezoterapia na rozstępy działa jeszcze lepiej

 

Wszystkie metody stosowane w ramach medycyny estetycznej czy kosmetologii rozwijają się i są nieustannie doskonalone. Derma Solutions chce być liderem innowacji, dlatego robimy wszystko, aby wykorzystywane techniki stały na najwyższym poziomie. Sięgamy po coraz lepsze urządzenia czy preparaty najnowszej generacji. Tym sposobem usuwanie rozstępów mezoterapią igłową zyskuje wysoką skuteczność nawet u tych Klientów kliniki, jacy borykają się z ich trudną do zwalczenia postacią.

 

Mezoterapia mikroigłowa na rozstępy – ile zabiegów zda egzamin?

 

Każdy pacjent ma inne wymagania i specyfikę. Specjaliści z Derma Solutions nigdy nie podchodzą do realizacji zabiegów w sposób schematyczny. Zamiast tego skupiają się na tym, aby podejść do Klientów indywidualnie i dobrać opcję najlepszą z punktu widzenia potrzeb. Jeśli chodzi o częstotliwość, usuwanie rozstępów w określonych przypadkach może wymagać różnej liczby zabiegów. Każdorazowo nasi eksperci dobierają interwał terapii w zależności od wymagań skóry pacjenta.

 

Popularna mezoterapia igłowa – jak działa w praktyce?

 

W kontekście usuwania zmian rozstępowych zabieg mezoterapii pozwala na wygładzenie miejsc dotkniętych specyficznymi bruzdami, tak że zmiany skórne mogą się znacząco zmniejszyć, a czasami zniknąć całkowicie. Metoda jest bezpieczna dla zdecydowanej większości Klientów kliniki Derma Solutions, a jej efektywność zalicza się do bardzo wysokich. Dość powiedzieć, że doceniono ją na całym świecie.

 

Jak wygląda mezoterapia igłowa i czy jest bezpieczna?

 

Bez względu na to, jaki wariant mezoterapii wybierze konkretny pacjent, o skuteczność zabiegu powierzonego ekipie Derma Solutions można być spokojnym. W przypadku wariantu igłowego, w grę wchodzi metoda manualna, gdzie specjalista wykorzystuje strzykawkę z cienką igłą i za jej pomocą wprowadza substancje aktywne. Innym rozwiązaniem jest stosowanie pneumatycznego pistoletu. Mezoterapia igłowa na rozstępy działa bardzo dobrze – polecamy się o tym przekonać.

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU

Umów się na zabieg!

Zadbaj o piękną skórę i świetne samopoczucie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu...Czytaj dalej