Dr Agnieszka Kopeć

Specjalista dermatolog

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Obecnie specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wcześniej swoją wiedzę poszerzała pracując również w Niemczech.

 

Swoje umiejętności oraz doświadczenie ciągle poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach oraz warsztatach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej, użycia laserów w dermatologii, dermatoskopii.

 

Posiada certyfikaty z zakresu dermatoskopii oraz medycyny estetycznej (użycie nici liftingujących, toksyny botulinowej, mezoterapii).

 

W swojej pracy zawodowej podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, starając się znaleźć jak najlepszą metodę leczenia.

 

Szczególne zainteresowania zawodowe to: dermatoskopia i wideodermatoskopia w chorobach skóry, dermatologia dziecięca, dermatochirurgia, ginekologia estetyczna, wykorzystanie leczenia laserowego w chorobach skóry oraz choroby narządów płciowych.

 

Poza pracą w dziedzinie dermatologii, która jest jedną z jej największych pasji, interesuje się również fotografią, aktywnie działając w tej dziedzinie, lubi poznawać nowe kultury poprzez liczne podróże. W wolnej chwili chętnie sięga po dobry kryminał lub książki z zakresu kryminalistyki, odpoczywa trenując windsurfing oraz kite’a.