Chirurgia estetyczna [Poznań]

Resekcja chirurgiczna

O ZABIEGU

Jedną ze specjalności kliniki Derma Solutions w Poznaniu stanowi chirurgia estetyczna. W przypadku niektórych defektów urody nie wystarczy kuracja kosmetyczna. Oferujemy szereg zabiegów, dzięki którym pacjent będzie się lepiej czuł we własnej skórze.

 

Zabiegi chirurgii estetycznej

Jeśli masz kompleks narośli skórnych, zapraszamy do naszego gabinetu. Chcesz pozbyć się znamion, brodawek lub blizn? Skontaktuj się z nami. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii gwarantujemy zachwycające rezultaty!

 

Chirurgiczne usunięcie zmiany w skórze lub w tkance podskórnej jest czasami wskazane z uwagi na konieczność badania histopatologicznego (np. znamiona barwnikowe), wielkości zmiany (np. kaszak) lub specjalnej okolicy. Inne techniki usuwania zmian jak laser, czy krioterapia uniemożliwiają późniejsze badanie histopatologiczne usuniętego materiału.

 

Zabieg wykonany w znieczuleniu miejscowym pozwala na usunięcie zmiany zgodnie z zasadami chirurgicznymi oraz założeniem szwów plastycznych powodujących minimalną widoczność blizny. Dodatkowo wykorzystanie lasera CO2 pozwala na wykonanie bardzo trudnych zabiegów, jak na przykład usunięcie bliznowców z płatków uszu, korekcji powiek w sposób prawie bezkrwawy jak również zmniejszenie wielkości i widoczności blizny.

Czytaj więcej

Chirurgia estetyczna to również zabiegi wykonywane na powierzchni skóry twarzy – zarówno te mało inwazyjne, jak i istotnie ingerujące w organizm. W Derma Solutions w Poznaniu możliwe jest wygładzanie cery, korygowanie wyglądu twarzy, kształtu nosa czy powiek górnych lub dolnych. Oferowane przez nas zabiegi laserowe sprawiają, że skóra staje się jędrna oraz pozbawiona niedoskonałości. W zasięgu Twoich możliwości jest zmiana, która może zapewnić Ci dobre samopoczucie. Jeśli nie chcesz już maskować znamion czy blizn – odwiedź Derma Solutions w Poznaniu.

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU

Umów się na zabieg!

Zadbaj o piękną skórę i świetne samopoczucie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu...Czytaj dalej