Chirurgia estetyczna

Chirurgia estetyczna

O ZABIEGU

Jedną ze specjalności kliniki Derma Solutions w Poznaniu stanowi chirurgia estetyczna, zwana również resekcją chirurgiczną. W przypadku niektórych defektów urody nie wystarczy kuracja kosmetyczna. Oferujemy szereg zabiegów, dzięki którym pacjent będzie się lepiej czuł we własnej skórze.

 

Zabiegi chirurgii estetycznej

Jeśli masz kompleks narośli skórnych, zapraszamy do naszego gabinetu. Chcesz pozbyć się znamion, brodawek lub blizn? Skontaktuj się z nami. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii gwarantujemy zachwycające rezultaty!

 

Chirurgiczne usunięcie zmiany w skórze lub w tkance podskórnej jest czasami wskazane z uwagi na konieczność badania histopatologicznego (np. znamiona barwnikowe), wielkości zmiany (np. kaszak) lub specjalnej okolicy. Inne techniki usuwania zmian jak laser, czy krioterapia uniemożliwiają późniejsze badanie histopatologiczne usuniętego materiału.

 

Zabieg wykonany w znieczuleniu miejscowym pozwala na usunięcie zmiany zgodnie z zasadami chirurgicznymi oraz założenie szwów plastycznych powodujących minimalną widoczność blizny. Dodatkowo wykorzystanie lasera CO2 pozwala na wykonanie bardzo trudnych zabiegów, jak na przykład usunięcie bliznowców z płatków uszu, korygowanie wyglądu twarzy, kształtu nosa, korekcji powiek w sposób prawie bezkrwawy jak również zmniejszenie wielkości i widoczności blizny.

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU

Umów się na zabieg!

Zadbaj o piękną skórę i świetne samopoczucie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu...Czytaj dalej