Dermatologia

Zdarza się, że na skórze twarzy i całego ciała pojawiają się różne zmiany, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale przede wszystkim mogą zagrażać zdrowiu.

 

Niepokojące znamiona, pieprzyki, blizny, pajączki czy inne zmiany zawsze wymagają konsultacji ze specjalistą. Istnieje wiele stanów chorobowych skóry i tkanki podskórnej wymagających leczenia. Na naszej skórze mogą pojawiać się różne widoczne zmiany, czasami bolesne, czasami swędzące, czy po prostu uwierające w miejscu przylegania odzieży. Większość z nich nie tylko zmniejsza naszą atrakcyjność, ale jest powodem zmartwień i przeszkadza w życiu codziennym.

 

Jeśli tylko zauważysz na swojej skórze niepokojące zmiany, powinieneś zacząć działać! Dobry specjalista pomoże wykryć problem i zaplanować odpowiednią terapię – wystarczy, że umówisz się na wizytę.

 

W klinice Derma Solutions gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu. W ofercie mamy między innymi zabiegi usuwania różnego typu zmian (pajączków, naczynek, znamion, blizn czy przebarwień) metodą laserową, która charakteryzuje się wysoką skutecznością.  Konsultujemy i likwidujemy różnorodne problemy skórne.