Kosmetologia

Podstawą pięknego wyglądu jest zdrowa, zadbana skóra. Zabiegi z zakresu kosmetologii wykonywane w naszej klinice w Poznaniu pozwalają w sposób kompleksowy zająć się skórą twarzy oraz całego ciała. To przede wszystkim zabiegi pielęgnacyjne, profilaktyczne oraz lecznicze.

 

Takie usługi jak oczyszczanie twarzy czy peelingi chemiczne z roku na rok zyskują na popularności ze względu na wysoką skuteczność, a także znacznie mniejszą inwazyjność niż zabiegi z zakresu medycyny estetycznej czy dermatologii. Można się im poddać w każdym wieku, bez względu na rodzaj skóry, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i komfortu.

 

W klinice Derma Solutions wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz całe ciało. W zależności od potrzeb Pacjenta oraz wybranej kuracji sprawiają, że skóra staje się jędrna, gładka i zyskuje zdrowy wygląd. Zabiegi lecznicze przeznaczone są do walki z różnymi dolegliwościami skórnymi, w tym bliznami, rozstępami, przebarwieniami, wiotkością skóry czy zmianami trądzikowymi. Delikatna korekta defektów estetycznych wynikających z chorób i niedoskonałości skóry podkreśli naturalne walory estetyczne, opóźni procesy starzenia skóry i sprawi, że ciało przez długi czas zachowa zdrowy wygląd. To z kolei wpłynie na lepszą samoocenę i dobre samopoczucie.

W naszej klinice doradzimy, jak prawidłowo zadbać o swoją skórę i dobierać kosmetyki do jej pielęgnacji. Kosmetologia to u nas także zabiegi relaksacyjne, dzięki którym można się odprężyć po całym dniu pracy.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że skóra każdego człowieka jest inna. Właśnie dlatego w naszej klinice w Poznaniu zabiegi kosmetologiczne poprzedza fachowa konsultacja. Doświadczeni kosmetolodzy, korzystając ze swojej bogatej wiedzy, dokonują diagnozy stanu skóry, dobierają zabiegi do jej potrzeb, a także oczekiwań i możliwości finansowych Pacjenta. Indywidualnie dobrany plan zabiegowy poprzedzony wnikliwą analizą problemu pozwala skutecznie rozwiązać problemy skórne twarzy oraz całego ciała. Walka z przebarwieniami, trądzikiem czy wiotkością skóry pozwala uzyskać doskonałe efekty zabiegów. Można dopasować terapię do rodzaju skóry, wieku oraz konkretnego problemu, by wybrać najskuteczniejsze z rozwiązań. Indywidualne podejście do Pacjenta i wyjście naprzeciw jego potrzebom, dobór formy zabiegu, ale też sposobu przeprowadzenia go, by był jak najbardziej komfortowy, to gwarancja uzyskania najlepszych efektów.