Kosmetologia [Poznań]

Kosmetologia to przede wszystkim
– profilaktyka i spowolnienie procesów starzenia się skóry (w mniej inwazyjny sposób niż zabiegi z zakresu medycyny estetycznej)
– edukacja klientów o prawidłowej pielęgnacji cery oraz indywidualnie dobierane kosmeceutyki, które można zakupić w naszej klinice
– walka z niedoskonałościami skóry tj: przebarwienia, zmarszczki mimiczne, zmiany trądzikowe, utrata jędrności i elastyczności skóry
– jest mniej inwazyjna niż zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej
– zwykle po zabiegach z zakresu kosmetologii nie wyklucza klientów z aktywnego udziału w życiu codziennym
– jest uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, podtrzymuje jej efekty
– zalecana osobom w każdym wieku
– zabiegi z zakresu kosmetologii to nie tylko zabiegi pielęgnujące ale także zabiegi relaksacyjne pozwalające na odprężenie po ciężkim dniu.
Czytaj więcej

Kosmetologia a medycyna estetyczna?

Kosmetologia i medycyna estetyczna są ze sobą bardzo powiązanie, a współpraca kosmetologa i lekarza jest tu kluczowa. W naszej Klinice proponujemy wykonanie zabiegów kosmetycznych przygotowujących skórę do późniejszych spotkań z lekarzem. Istotna jest biorewitalizacja i odżywienie cery tak, aby zabiegi medycyny estetycznej osiągnęły jeszcze lepsze rezultaty. Dodatkowo kosmetolog dobierze odpowiednią pielęgnację domową, aby Pacjent mógł cieszyć się promiennym wyglądem na długo.
Zapraszamy do skorzystania z konsultacji kosmetologicznej.