Powiększanie ust [Poznań]

Powiększanie ust to bezpieczna metoda, która od lat cieszy się dużą popularnością w gabinetach medycyny estetycznej. W Poznaniu zabieg ten można wykonać m.in. w Klinice Derma Solutions, pod okiem wykwalifikowanych lekarzy w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii. Powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego stosuje się zazwyczaj, gdy nasze usta są zbyt wąskie, asymetryczne lub wymagają nawilżenia. Jest zabiegiem mało inwazyjnym oraz może posłużyć nie tylko przywróceniu odpowiedniej proporcji pomiędzy wargami czy uniesieniu kącików, ale też zaznaczeniu granicy pomiędzy czerwienią wargową a skórą.

W naszej klinice korzystamy jedynie ze sprawdzonych i najwyższej jakości preparatów, które różnią się stężeniem kwasu hialuronowego, jego twardością, czasem wchłaniania substancji oraz rodzajem czynnika stabilizującego. Powiększanie ust kwasem jest przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, tak aby wykluczyć wszystkie ewentualne przeciwskazania do jego wykonania, takie jak: infekcja, przeziębienie czy opryszczka, choroby układu immunologicznego, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Powiększenie ust, które polega na umieszczeniu podskórnie implantu, trwa około 15–30 minut. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk warg, ale po kilku dniach takie skutki uboczne znikają samoistnie. Dla podtrzymania efektu, powiększanie ust warto powtarzać z raz na pół roku. Zapraszamy do Kliniki Derma Solutions, zlokalizowanej przy ulicy Szczepankowo 94A w Poznaniu.