Zabiegi pielęgnacyjne Medik8

Rewitalizacja skóry

Derma_Solutions_Poznan_medik8

Zatrzymaj młodość

Misją brytyjskiej firmy Medik8 jest tworzenie skutecznych kuracji przeciwstarzeniowych, skierowanych do każdego problemu skóry. Niedoskonałości, przebarwienia, zaczerwienienia, przedwczesne starzenie – każdy przypadek możemy w prosty sposób rozwiązać z marką Medik8.

 

CSA, bo tak właśnie nazywa się ich filozofia, polega na stosowaniu witaminy C na dzień, ochrony przeciwsłonecznej oraz witaminy A na noc. Ta prosta i klinicznie udowodniona metoda zauważalnie redukuje oznaki przedwczesnego starzenia się skóry.

Specjalistyczna pielęgnacja gabinetowa Medik8 została starannie opracowana z myślą o odmładzaniu skóry, niwelowaniu codziennego napięcia oraz zapewnianiu intensywnego relaksu. Zalecamy serie 3 – 6 zabiegów profesjonalnych, aby naprawdę zobaczyć maksymalne korzyści.

 

Pielęgnacja domowa, która jest uzupełnieniem zabiegów, opiera się na odpowiednim oczyszczeniu skóry i stosowaniu serum antyoksydacyjnego z witaminą C na dzień oraz nawilżającego kremu z ochroną przeciwsłoneczną. Na wieczór natomiast regenerujemy skórę serum z witaminą A oraz odżywczym kremem nawilżającym.

 

Tak dobrana pielęgnacja opóźni procesy starzenia się skóry oraz zapewni jej promienny i zdrowy wygląd.

Twoim problemem są przebarwienia, sucha skóra, zaczerwienienia, zmarszczki?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE