Leczenie trądziku

Leczenie trądziku

Derma_Solutions_tradzik

Cera trądzikowa

Trądzik jest jednym z najczęściej występujących schorzeń skóry, rozpoczynający się w już okresie dojrzewania. Dotyka on nie tylko młodzież, ale również osoby dorosłe, nie rzadko pozostawiając na skórze nieestetycznie wyglądające przebarwienia, czy blizny.

 

W ofercie zabiegów Derma Solutions mamy wiele skutecznych metod leczenia trądziku. Możemy zastosować terapię, której podstawą są peelingi chemiczne, zwane inaczej eksfoliacją. Są to zabiegi złuszczające naskórek na różnych poziomach,  które dostosowujemy do stanu i potrzeb skóry.

 

Inna polecana przez nas metoda to peeling węglowy, potocznie nazywany zabiegiem ‘black doll’. To zabieg wykonywany jest przy użyciu wysokiej klasy lasera Q-Switch.

 

Przeprowadzamy również zabiegi biorewitalizacji skóry bez użycia igieł, zabiegi retinolowe zapewniające odbudowę skóry na poziomie komórkowym, a także peelingi chemiczne dla cery tłustej, trądzikowej i łojotokowej.

 

W naszej klinice w Poznaniu kosmetolog przeprowadza dokładny wywiad i dla każdego Pacjenta ustala indywidualny program zabiegowy. W bezpieczny, a przede wszystkim, skuteczny sposób pomoże Ci zlikwidować niechciane zmiany trądzikowe.

Twoim problemem jest trądzik?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE