Leczenie trądziku

Leczenie trądziku

Derma_Solutions_tradzik

Zadbaj o cerę

Trądzik jest jednym z najczęściej występujących schorzeń skóry, rozpoczynający się w już okresie dojrzewania. Dotyka on nie tylko młodzież ale również osoby dorosłe, nie rzadko pozostawiając na skórze nieładnie wyglądające przebarwienia, czy blizny.

 

W Derma Solutions mamy wiele skutecznych metod leczenia trądziku. Możemy zastosować terapię, której podstawą są peelingi chemiczne, zwane inaczej eksfoliacją. Są to zabiegi złuszczające naskórek na różnych poziomach,  które dostosowujemy do stanu i potrzeb skóry.

 

Inna polecane przez nas metoda to peeling węglowy, potocznie nazywany zabiegiem ‘black doll’. To nowość na rynku medycyny estetycznej – zabieg wykonywany jest przy użyciu wysokiej klasy lasera o nazwie Pastelle.

 

PRX T33 to preparat medyczny służący do biorewitalizacji skóry bez użycia igieł. Stanowi połączenie kwasu trójchlorooctowego (33%), kwasu kojowego oraz nadtlenku wodoru.

 

Rekomendujemy również zabieg retinolowy Retibooster zapewniający odbudowę skóry na poziomie komórkowym, a także Acnelan – intensywną metodę zabiegową dla cery tłustej, trądzikowej i łojotokowej.

 

W naszej klinice w Poznaniu kosmetolog przeprowadza dokładny wywiad i dla każdego Pacjenta ustala indywidualny program zabiegowy. W bezpieczny, a przede wszystkim, skuteczny sposób pomoże Ci zlikwidować niechciane zmiany trądzikowe.

Twoim problemem jest trądzik?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE