Jak się pozbyć przebarwień?

Jak się pozbyć przebarwień?

Klinika-Derma-Solutions-przebarwienia

Przebarwienia są problemem

Najczęściej usuwamy przebarwienia na twarzy pod postacią mniejszych lub większych plam charakteryzującym się ciemniejszym wybarwieniem niż otaczająca skóra. Zależnie od rozległości zmian wprowadza się różne formy terapii.

 

Terapia laserem Q-Switch umożliwia skuteczne usunięcie tatuaży, makijażu permanentnego, zmian pigmentowych w różnym kolorze oraz nawracających przebarwień. Wykonanie kilku zabiegów prowadzi do rozjaśnienia, lub całkowitego ustąpienia przebarwień. Skóra jest jednak skłonna do ponownego ich wystąpienia w wypadku nasilonego opalania lub korzystania z solarium, więc po zabiegu należy ograniczyć ekspozycję na słońce.

 

Inne metody, które rekomendujemy w naszej klinice Derma Solutions w Poznaniu to zastosowanie peelingów medycznych o działaniu złuszczającym. Te preparaty dają wysoką skuteczność i usuwają przebarwienia.

 

Można również skorzystać z zabiegu przy wykorzystaniu frakcyjnego, nieablacyjnego lasera, który nie wymaga rekonwalescencji, więc umożliwia niemalże natychmiastowy powrót do aktywności życiowej.

Twoim problemem są przebarwienia?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE