„Piękno rodzi się wewnątrz”

Witamy w klinice Derma Solutions

Derma Solutions to wyjątkowa marka z unikalną filozofią. Jesteśmy przekonani, że piękno ma swoje źródło głęboko pod skórą. Dlatego w naszej ofercie łączymy profesjonalną pielęgnację anti-aging skóry z zabiegami, których zadaniem jest usprawnienie kluczowych procesów fizjologicznych, odpowiedzialnych za nasz wygląd i dobre samopoczucie.

 

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, dermatologii i kosmetologii, które wspieramy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Łączymy wiele specjalizacji, tak aby pomóc z różnymi problemami. To wszystko pozwala nam zatroszczyć się o naszych Pacjentów kompleksowo i spełniać ich marzenia.

 

Zawsze staramy się zrozumieć Twoje potrzeby oraz oczekiwania i pomóc Ci świadomie wybrać i zastosować optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Nasza misja

Misją kliniki Derma Solutions jest udostępnienie każdemu doskonałych i bezpiecznych metod zachowania i odtworzenia najlepszego wyglądu ciała w połączeniu z witalnością ducha, z wykorzystaniem szerokiej wiedzy medycznej opartej na faktach i uwzględnieniem naturalnych procesów starzenia.

Zajrzyj do nas i zobacz jak pracujemy

Dbamy o komfort naszych Pacjentów, dlatego zadbaliśmy o odpowiedni wystrój wnętrza kliniki. Aromat pysznej kawy i relaksacyjna muzyka dodatkowo umilą pacjentom czas w oczekiwaniu na zabieg.

 

Najnowocześniejsze rozwiązania oraz stałe poszerzanie zakresu wiedzy i usług to gwarancja, że rezultat spełni Twoje oczekiwania. Rzetelna i doświadczona kadra zadba o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz jak pracujemy! Poznaj nas!

Poznajmy się

Oto zespół Derma Solutions

DR GRZEGORZ KIERZYNKA

Specjalista chirurgii plastycznej

DR JAROSŁAW ADAMCZAK

Specjalista chirurg

DR KARINA JURGIELANIEC

Lekarz Medycyny Estetycznej

Iza

IZA WALTROWSKA

Pielęgniarka operacyjna

MGR ANNA PYDYN

Kosmetolog

KRYSTYNA BRZEZIŃSKA

Kosmetolog

PAULINA BALICKA

Specjalista ds. pacjenta

Wiktoria Kromolnicka

WIKTORIA KROMOLICKA

Specjalista ds. pacjenta