O nas

Witamy w Derma Solutions

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w medycynie estetycznej, chirurgii i kosmetologii, które wspieramy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Zawsze poszukujemy prawdy, aby zrozumieć, świadomie wybrać wspólnie z naszymi klientami i zastosować optymalne dla nich rozwiązania. W osiągnięciu wspólnego sukcesu pomogą Tobie najlepsi lekarze i fachowcy, od lat zajmujący się kosmetologią, chirurgią oraz medycyną estetyczną. Miarą naszego sukcesu i końcowym efektem naszego wysiłku jest ilość nowych pacjentów, którzy pozostają naszymi stałymi bywalcami.

Nasza misja

Misją firmy jest udostępnienie każdemu doskonałych i bezpiecznych metod zachowania i odtworzenia najlepszego wyglądu ciała w połączeniu z witalnością ducha, z wykorzystaniem szerokiej wiedzy medycznej opartej na faktach i uwzględnieniem naturalnych procesów starzenia

Wejdź do środka

Dbamy o komfort naszych pacjentów, dlatego zadbaliśmy o odpowiedni wystrój wnętrza kliniki. Aromat pysznej kawy i relaksacyjna muzyka dodatkowo umilą pacjentom czas, w oczekiwaniu na zabieg. Najnowocześniejsze rozwiązania oraz stałe poszerzanie zakresu wiedzy i usług to gwarancja, że rezultat spełni Twoje oczekiwania.  Rzetelna i doświadczona kadra zadba o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. Poznaj nas.

Poznajmy się

Oto zespół Derma Solutions

DR GRZEGORZ KIERZYNKA

Specjalista chirurgii plastycznej

DR JAROSŁAW ADAMCZAK

Specjalista chirurg

DR KARINA JURGIELANIEC

Lekarz

MGR ANNA PYDYN

Kosmetolog

MGR ANNA JÓSKOWIAK

Specjalista ds. Pacjenta

Iza

IZA WALTROWSKA

Pielęgniarka operacyjna

MGR SANDRA GRZECHOWIAK

Pielęgniarka

MGR KAROLINA JANYSZEK

Dietetyk