Laserowe usuwanie tatuażu

i makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

laser tattoo removal from back

Jeśli chcesz usunąć tatuaż…

Laserowe usuwanie tatuażu jest skuteczną metodą postępowania. Do usuwania tatuaży używa się dedykowanych laserów, które pozwalają na rozbicie pigmentu w skórze. Następnie sam organizm wchłania ten rozbity barwnik i tatuaż ulega rozjaśnieniu. Celem zabiegu jest usunięcie tatuażu bez pozostawienia blizny, co możliwe jest w większości przypadków.

 

Użycie lasera zmniejsza ryzyko zbytniego nagrzania powierzchniowej warstwy skóry i zapewnia pełne bezpieczeństwo oraz komfort Pacjenta. Przy tej metodzie pozabiegowe skutki uboczne są zminimalizowane praktycznie do zera.

 

Światło laserowe pozwala również na wysoką skuteczność oraz szybki powrót do formy. W klinice Derma Solutions zabieg przeprowadza się przy użyciu lasera Q-Switch, a jedna sesja trwa od 5 do 60 minut. Po jej zakończeniu miejsce usuniętego tatuażu smaruje się kremem z antyseptykiem oraz zabezpiecza opatrunkiem.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Poznaniu, chętnie odpowiemy na pytania dotyczące szczegółów tego zabiegu, tak by rozwiać wszelkie wątpliwości!

Twoim problemem jest niechciany tatuaż?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE