Zabiegi pielęgnacyjne Medik8 [Poznań]

Rewitalizacja skóry

rewitalizacja-skory

Zatrzymaj młodość

Misją brytyjskiej firmy Medik8 jest tworzenie skutecznych kuracji przeciwstarzeniowych, skierowanych do każdego problemu skóry. Niedoskonałości, przebarwienia, zaczerwienienia, przedwczesne starzenie – każdy przypadek możemy w prosty sposób rozwiązać z marką Medik8. CSA, bo tak właśnie nazywa się ich filozofia, polega na stosowaniu witaminy C na dzień, ochrony przeciwsłonecznej oraz witaminy A na noc. Ta prosta i klinicznie udowodniona metoda zauważalnie redukuje oznaki przedwczesnego starzenia się skóry.

Od czego więc rozpocząć swoją przygodę z marką Medik8?

Pielęgnacja domowa opiera się na odpowiednim oczyszczeniu skóry i stosowaniu serum antyoksydacyjnego z witaminą C na dzień oraz nawilżającego kremu z ochroną przeciwsłoneczną. Na wieczór natomiast regenerujemy skórę serum z witaminą A oraz odżywczym kremem nawilżającym. Nasz specjalista dobierze odpowiednie stężenia składników aktywnych zawartych w preparatach i ułoży indywidualną terapię, gdyż Medik8 posiada szeroką gamę produktów do użytku domowego. Tak dobrana pielęgnacja opóźni procesy starzenia się skóry oraz zapewni jej promienny i zdrowy wygląd. Dodatkowo jest to doskonałe uzupełnienie profesjonalnych zabiegów firmowych Medik8 wykonywanych w naszej Klinice.

Specjalistyczna pielęgnacja gabinetowa Medik8 została starannie opracowana z myślą o odmładzaniu skóry, niwelowaniu codziennego napięcia oraz zapewnianiu intensywnego relaksu z widocznymi rezultatami. Nasi profesjonaliści każdą konsultację traktują bardzo indywidualnie, dzięki czemu otrzymujesz spersonalizowaną, dostosowaną do swoich potrzeb kurację, która dba o wciąż zmieniające się potrzeby Twojej skóry. Zalecamy serie 3 – 6 zabiegów profesjonalnych wraz z odpowiednią pielęgnacją w domu, aby naprawdę zobaczyć maksymalne korzyści.

Zabiegi na twarz Medik8 zostały starannie opracowane, aby odmłodzić skórę, zapewniając jednocześnie wyjątkowo relaksujące wrażenia. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych produktów, które są niedostępne w naszej ofercie detalicznej, możesz mieć pewność, że niezależnie od wybranego zabiegu, pokochasz to, co widzisz.

Twoim problemem są przebarwienia, sucha skóra, zaczerwienienia, zmarszczki?

W DERMA SOLUTIONS WIEMY, JAK CI POMÓC

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE