Dr Karina Jurgielaniec

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011 roku. Jest absolwentką Studiów Podyplomowych Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.

 

Od kiedy medycyna estetyczna stała się jej pasją uczestniczy w kursach i szkoleniach praktycznych organizowanych przez wiodące ośrodki w Polsce. Posiada certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu różnorodnych technik przywracania młodości i naturalnego wyglądu.

 

Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging bierze udział w licznych konferencjach i kongresach z dermatologii i medycyny estetycznej.

 

W swojej pracy niezwykle dużą wagę poświęca perfekcji wykonywanych zabiegów dlatego nieustannie szkoli umiejętności manualne z zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów, stymulatorów kolagenu i nici, które potrafią przywrócić młody wygląd oraz dobre samopoczucie pacjentów.

 

Obecnie rozwija także swoje umiejętności w zakresie wykorzystania laserów medycznych w codziennej praktyce zawodowej. Zainteresowanie laserami wynika z przekonania co do wyjątkowej skuteczności tych technik w medycynie estetycznej i anti-aging.

 

Na pierwszym miejscu stawia naturalność, umiar i zdrowy rozsądek kierując się zasadą, że zabiegi medycyny estetycznej mają subtelnie poprawiać urodę i korygować defekty a także zatrzymać czas, aby dłużej cieszyć się młodym wyglądem i dobrym samopoczuciem.